Hakkımızda

UFUK HAZIR BETON İNŞ. TUR. VE PAZ. LTD. ŞTİ

Şirketimiz UFUK HAZIR BETON İNŞ. TUR. VE PAZ. LTD. ŞTİ. Adı altında 1999 yılında Ufuk ERGENEKON ve Akın ERGENEKON tarafından Aydın'ın Didim ilçesinde kurulmuştur.

Firma olarak inşaat sektörünün pek çok safhasında müşterilere hizmet veriyoruz.

Şirket olarak  İnşaat, Hazır Beton, Hazır Beton Yapı Elemanları, Kum, Mıcır, Nakliyat olmak üzere müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutan firmamız, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her zaman teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Tüm çalışanlarına değer vermesi, yüksek performanslı işgücü oluşturması sayesinde şirketimiz sürekli büyüme potansiyeli göstererek faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz, bölge çapında sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir.

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiği alanlarda, güvenilir ve yenilikçi yapısıyla hizmet vermekte olan firmanın ana hedefi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçlara bağlı oluşan hizmetleri, kalite ve güvenden ödün vermeden en kısa zamanda karşılamak ve müşteri memnuniyetini en üstte tutmaktır.

Müşteri isteklerini ön planda tutarak, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sağlam, estetik, kullanışlı, mekanlar ve binalar oluşturmaktır.

Geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek, en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici şirketi arasında olmak.